אודות

במסטינג ציוד לאירועים, אנו מאמינים כי אירוע גדול, מתחיל בפרטים הקטנים. אנו מקדישים את מלוא תשומת ליבנו, ליצירת המראה המושלם והאווירה הנכונה, כדי לעזור לכם להגשים את החלום. רמת השירות ומגוון המוצרים שאנו מציעים, מייחדים אותנו ומאפשרים לנו לספק ללקוחותינו את כל מה שדרוש לארוחת ערב חגיגית, חתונה, אירוע חברה, מסיבת סיום, חינה, יום הולדת, או ברית, שיתעלו מעל ומעבר לציפיותיכם.

במחסני מסטינג ציוד לאירועים, הממוקמים במושב משגב דב (ליד גדרה), תוכלו למצוא מלאי גדול של ציוד זמין, אשר מתוחזק במסירות ומתעדכן לעתים קרובות. מבחר גדול של פינות ישיבה, כלי הגשה, אמצעי חימום, כלי אוכל, טקסטיל ועוד. הציוד שלנו מתאפיין באיכות חסרת פשרות ורמת גימור גבוהה, כיוון שאנו יודעים שלפרזנטציה הנכונה, יש תפקיד מרכזי בהצלחתו של כל אירוע.

מלאי הציוד הרחב והמגוון של מסטינג ציוד לאירועים, מגובה בצוות משפחתי ומיומן, המאמין כי שירות מעולה הוא שם המשחק. אנו שואפים לספק ללקוחותינו חוויה מושלמת בכל הזמנה, קטנה כגדולה. נשמח ללוות אתכם במתן ייעוץ והכוונה, החל משלב הקונספט, ועד לסיומו המוצלח של האירוע שלכם, כי זה מה שאנחנו אוהבים לעשות.

אנו, במסטינג ציוד לאירועים, מאמינים בהגינות ומקפידים על תמחור הולם לשירותים אותם אנו מספקים.